Musicie od siebie wymagać, nawet gdy inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II do młodzieży.;
Ważne informacje o Gimnazjum

Co nowego u nas...

Publiczne  Gimnazjum nr 22

im. Jerzego Kukuczki

ul. Kusocińskiego 100

fax. 42 689 92 40

e-mail gimnazjum: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   (zapytania i listy do szkoły)

e-mail gazetki online SuperMycha: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (artykuły i zdjęcia do gazetki)

e-mail strony internetowej gimnazjum: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (artykuły i zdjęcia na stronę szkoły)

Dogodne połączenie nie tylko z centrum ale i odległymi osiedlami

w naszym mieście zapewniają linie autobusowe (A nr 76, 80, 99 ,69A i 69B)
i tramwajowe (T nr 10, 14, 12).

10 października 2003 roku Gimnazjum otrzymało tytuł Szkoła z klasą