Sponsorzy gimnazjum PDF Drukuj Email
Wtorek, 30. Wrzesień 2008 16:43

Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym sponsorom, gdyż właśnie dzięki nim możemy uczyć się, pracować oraz wypoczywać w dobrze wyposażonej szkole.

CENTRALNY DOM  MAKLERSKI  PEKAO S.A.

Dzięki niezwykłej  hojności tej firmy, gabinet  wicedyrektora, sekretariat i biblioteka uzyskały pełne i  eleganckie wyposażenie. Klasy językowe otrzymały biurka i segmenty biurowe,  a pozostałe sale, biurka. Firma ta wyposażyła nas także w segregatory  biurowe.

Firma  ta  zapewniła  nam  uzupełnienie leków  dla  uczniów  w  gabinecie  lekarskim.

Od firmy tej otrzymaliśmy magnetowid.

Firma podarowała nam komputer i monitor.

Przedsiębiorstwo  to przekazało  na konkurs   międzygimnazjalny   "Szlachetne  zdrowie..." minerały,  książki  oraz  medykamenty  do  apteczki  szkolnej

Zakłady Przemysłu Jedwabniczego

PIERWSZA

ul. Pabianicka 152/154

Otrzymaliśmy obrusy na konkurs "Nie daj się stresowi"

Firma

KOMPAP S.A.

ul. Pomorska 83/85

Łódź

Otrzymaliśmy plecaki dla uczestników konkursu międzygimnazjalnego "Nie daj się stresowi"

Stowarzyszenie Telewizji Kablowej RET-SAT 1

Łódź, ul. Przełajowa 14

Zapewnia nam szybki dostęp do Internetu

inbud – przedsiębiorstwo produkcyjno – usługowe

Łódź, ul Poznańska 8/10

Wspiera nas w modernizacji  bazy szkoły i pracach remontowych

PAI S.A.

Łódź, ul Kilińskiego

Wspiera działania gimnazjum w rozszerzaniu dostępu uczniów do Internetu

Pani Irena Wodzinowska, artysta plastyk „Portrety Malarstwo Studyjne”

Łódź, ul. Wyszyńskiego 31

Podarowała szkole obraz olejny - portret i cztery fotografie patrona naszego gimnazjum Jerzego Kukuczki

Pan Dariusz Fiet artysta plastyk

Na ścianie szkolnego korytarza namalował czwarty co do wielkości na świecie ośmiotysięcznik Lhotse, który w 1979 zdobył Jerzy Kukuczka.

Pan Mieczysław Pawlak

Podarował bibliotece szkolnej 72 cenne książki. Dzięki jego hojności znacznie poszerzył się i urozmaicił dział: literatura, fantastyka, science fiction. Uczniowie będą wkrótce mogli wypożyczyć napisaną z epickim rozmachem, inspirującą wyobraźnię „Diunę” autorstwa Franka Herberta. Wśród podarowanych przez pana Pawlaka książek są też pozycje wzbogacające nasz „kącik o górach”.

Pani Ewa Mondwid - Olechnowicz

Podarowała bibliotece szkolnej książki i broszury o tematyce łódzkiej. Dzięki Jej hojności uczniowie będą mogli poszerzać wiedzę o naszym regionie i jego kulturze.

Zmieniony ( Czwartek, 08. Październik 2009 19:25 )