baner
Reinhold Messner, o Jerzym Kukuczce „Nie jesteś drugi. Jesteś wielki”. 
large small default
Email
Dziękujemy za odwiedzenie strony naszego Gimnazjum. To strona, na której znajdziesz wiele interesujących informacji na temat życia naszej szkoły. Strona powstała 29 sierpnia 2008 roku na podstawie dotychczas istniejącej witryny. Możesz tutaj zobaczyć i dowiedzieć się wiele o funkcjonowaniu szkoły, organizacji zajęć edukacyjnych, integracyjnych, ofercie pozalekcyjnej, a także obejrzeć zdjęcia w module Foto Galeria Gimnazjum z życia szkoły. Najlepiej ogląda się miniaturki zdjęć za pomocą przeglądarki Mozilla Firefox. 
 
Artykuły i zdjęcia (format  800*600 pikseli) na stronę szkoły    prosimy  przesyłać na e-mail  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Artykuły do gazetki on-line SuperMycha należy przesyłać na e-mail  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Zapytania i inne listy należy przesyłać na e-mail gimnazjum Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.