baner
Reinhold Messner, o Jerzym Kukuczce „Nie jesteś drugi. Jesteś wielki”. 
large small default
Co nowego u nas...

Uczniowie naszej szkoły w ramach realizowanego programu wezmą udział w lekcjach o tematyce łódzkiej oraz zajęciach pozalekcyjnych (rajdy i wycieczki po Łodzi i jej  okolicach). Szkoła otrzymała komplet atrakcyjnych pomocy naukowych dostosowanych do wieku i potrzeb uczniów, do wykorzystania podczas zajęć z uczniami m.in. gry planszowe i przestrzenne angażujące w zdobywanie wiedzy o Łodzi, puzzle o tematyce łódzkiej, kartonowe makiety XIX – wiecznych kamienic, zestawy klocków o tematyce dotyczącej łódzkiej architektury, zestawy ćwiczeń przybliżające tematykę rewitalizacji.

Program w zakresie lekcji może być realizowany na godzinach WOS, historii lub na lekcjach wychowawczych. Jego realizacja wypełnia  ministerialne wytyczne w sprawie elementów edukacji regionalnej zawartej w podstawie programowej.

więcej na stronie....


 

 
 

  Pismo od Komendanta
Wojewódzkiego Policji
w Łodzi

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 dla wszystkich uczniów odbędzie się 

1 września 2016 r. o godzinie 10.00

w budynku gimnazjum.

  • Wychowawcy klas I będą czekać na uczniów przed budynkiem szkoły
  • Uczniowie klas II i III spotykają się z wychowawcami w salach
  •   Uczniowie przychodzą na rozpoczęcie  w strojach galowych (marynarka z logo szkoły, biała bluzka lub koszula, granatowe spodnie dla chłopców,  granatowe spodnie lub spódnica dla dziewcząt). Logo szkoły można zakupić w sekretariacie.
    W związku z realizacją zadań Budżetu Obywatelskiego - Strefa Aktywności dla Zdrowia, parking przy Gimnazjum jest wyłączony z użytkowania do czasu zakończenia prac.
    Dojście do gimnazjum jest od strony sali gimnastycznej.


Zapraszamy również na mszę św. która odbędzie się w kościele pod wezwaniem Św. Rodziny o godzinie  9.00.


 

 

 

Informujemy, że podręczniki i materiały ćwiczeniowe dla klas 1 i 2 będą wydawane w pierwszym tygodniu września.

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

Zachęcamy do lektury SuperMychy czerwiec 2016. Przeczytacie o sukcesach naszych uczniów na konkursach i jak miło nasi uczniowie spędzili czas na wyjazdach. Zobaczycie fotorelację z balu trzecioklasistów.


 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 65