baner
Reinhold Messner, o Jerzym Kukuczce „Nie jesteś drugi. Jesteś wielki”. 
large small default
Co nowego u nas...
Wyczaruj z nami dłoń dla Niny 2016

 


 

 

27.04 gościliśmy studentki Wydziału Pedagogiki i Promocji Zdrowia Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności.  Panie  poprowadziły  warsztaty na temat pielęgnacji młodzieńczej skóry i makijażu odpowiedniego dla nastolatki. W zajęciach uczestniczyły uczennice  klas 1c i 1f.  Podczas spotkania dziewczyny dowiedziały się, jakie kosmetyki są najodpowiedniejsze do codziennego stosowania.  Odbył się także pokaz  makijażu odpowiedniego na co dzień i od święta.
 
22 kwietnia 2016 odbyło się zakończenie Międzyszkolnego Konkursu „Przeczytałem. Polecam”, w którym uczniowie mieli do wyboru wykonać plakat, napisać recenzję bądź nagrać film o książce zagranicznej, którą to polecają swoim rówieśnikom. Gala miała miejsce w XXIV LO w Łodzi. Zwieńczeniem spotkania było wręczenie nagród i dyplomów dla  zwycięzców w danej kategorii konkursowej. Jesteśmy dumni, iż uczennica Ina Nowacka z klasy IF zajęła II miejsce w kategorii recenzja książki, natomiast Maja Wawryn z klasy IIG otrzymała wyróżnienie. Obie uczennica dostały dyplomy oraz torby z gadżetami  od sponsorów. Serdecznie gratulujemy.
  
 
 

21.04 w LO nr VI odbyło się podsumowanie IV Międzyszkolnego Konkursu dla Gimnazjalistów pod hasłem "Moja przygoda z filmem". W konkursie brało udział 11 łódzkich gimnazjów. Uczniowie mogli nadsyłać prace w trzech kategoriach: nakręcenie filmiku pod tytułem "Próba", napisanie recenzji filmowej, namalowanie plakatu filmowego.Uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział we wszystkich trzech kategoriach i odnieśli spektakularny sukces, W kategorii recenzja I miejsce zdobyła Bogusia Klimczak z If a  drugie Jasiek Frymus z tej samej klasy. W kategorii plakat triumfowała Kasia Ochocka, zajmując bezapelacyjnie I miejsce. Całą uroczystość uświetniły występy wokalne uczennic VI LO i filmiki nakręcone przez uczniów klas filmowych tej szkoły. Nagrodzone recenzje będzie można przeczytać w najbliższym numerze Supermychy.


 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 63