baner
Reinhold Messner, o Jerzym Kukuczce „Nie jesteś drugi. Jesteś wielki”. 
large small default
Co nowego u nas...

Zachęcamy do lektury SuperMychy marzec - kwiecień 2016. Jak zwykle uczniowie opisują w niej  różne wydarzenia z życia szkoły i nie tylko


 

 

O sukcesach naszych uczniów w konkursach przedmiotowych zorganizowanych przez łódzkie kuratorium, w olimpiadach szkolnych Olimpus, w zawodach sportowych i innych konkursach  przeczytacie w Module Sukcesy uczniów.

 

 

 

 

 


 

 

Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole upłynął na sportowo. Tego dnia odbył się XVIII Mityng Skoku Wzwyż, którego organizatorem jest nasza szkoła oraz SP Nr 44 i UKS 44. Honorowy patronat nad zawodami objął wicemistrz olimpijski i trzykrotny medalista mistrzostw świata skoku wzwyż  Artur Partyka, który co roku gości podczas zawodów.  Zawody odbywały się w dwóch kategoriach, dla uczniów gimnazjów i uczniów szkół podstawowych z Łodzi i województwa, z podziałem na chłopców i dziewczęta. Po zaciętej rywalizacji w kategorii gimnazjów na podium stanęli:

Chłopcy:

  •  I miejsce - Staniszewski Kuba  (GIM Łęczyca)
  • II miejsce - Ogorzałek Max (Gim22)
  • III miejsce Kaźmierczyk Wojciech (Gim 22)

Dziewczęta:

  • I miejsce - Czerwińska Lidka (GIM Łęczyca)
  • II miejsce - Banasiak Marcelina (GIM Łęczyca)
  • III miejsce Kuś Martyna (GIM Łęczyca)

W kategorii szkół podstawowych wśród chłopców I miejsce zajął Filip Wiśniewski (SP 79), wśród dziewcząt I miejsce przypadło Gabrysi Juszczak ( SP 122).
W klasyfikacji ogólnej szkół nasze gimnazjum  zajęło  II miejsce. Zwycięzcy oprócz medali otrzymali nagrody ufundowane przez dyrekcję Gimnazjum Nr 22 i Szkoły Podstawowej Nr 44 oraz UKS44. W trakcie przerw, chwile umilił występ chóru SP Nr 44 pod kierownictwem pani  Pauliny Świnogi.

Zwycięzcą gratulujemy i życzymy wysokości. Publiczności dziękujemy za gorący doping, zwłaszcza tej najmłodszej części – dzieciom z Miejskich Przedszkoli Nr 54, 55 i 99. Zapraszamy za rok.


 

 

15 grudnia 2015 r., uczennice naszego gimnazjum w składzie: Weronika Korolewska, Joanna Gutowska, Marta Zdunek oraz Sara Polipowska, brały udział w rozdaniu nagród, które odbyło się w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi. Uroczyste spotkanie zebrało wszystkich nagrodzonych uczestników konkursu. Tematem przewodnim konkursu było zrobienie krótkiego filmiku, pokazującego do czego inspiruje nas nasze miasto, a hasłem przewodnim było "Nakręć sie na Łódź".  Dzieło naszej filmowej grupy zajęło 3 miejsce, a uczennice otrzymały wspaniałe nagrody. Gratulujemy

 Nagrodzony film


 

 

23 marca  odbyło się w naszym gimnazjum przedsięwzięcie szkolne „Uczniowie z pasją”. Uczniowie na specjalnie przygotowanych stoiskach prezentowali swoje pasje, opowiadali o ich początkach i udzielali szczegółowych informacji wszystkim zainteresowanym. Mieliśmy okazję podziwiać ich zdolności: cukiernictwo artystyczne,   pisanie blogów, nurkowanie. Spektrum naszych gimnazjalistów jest bardzo szerokie. Podziwialiśmy ich bogate kolekcje, zbiór lalek regionalnych  i płyt winylowych. Największym zainteresowaniem cieszyli się nasi uczniowie którzy zaprezentowali swoje militaria i zostali najlepiej ocenieni. Drugie miejsce zajęła uczennica, której pasją  jest rysunek artystyczny. Zaś trzecie miejsce uczeń, który zajmuje się cukiernictwem artystycznym. 

Jest to wydarzenie które powtarzane jest co roku i nasi uczniowie wciąż zachwycają swoimi pomysłami i kreatywnością.

 

 Film z imprezy szkolnej

 

 

 Międzynarodowy sukces naszego ucznia..  Igor Karolczak uczeń klasy 1f zajął 3-miejsce w swojej grupie wiekowej w konkursie na Projekt Stacji Kosmicznej NASA.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów


 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 61