baner
Reinhold Messner, o Jerzym Kukuczce „Nie jesteś drugi. Jesteś wielki”. 
large small default
Co nowego u nas...
 


Mewy Srebrzyste

w Kołobrzegu

Rajd Górski
im. Jerzego Kukuczki 
 

Zachęcamy do lektury SuperMychy maj 2016. Przeczytacie o sukcesach naszych uczniów i ich udziale w akcji Winiary - żyj smacznie i zdrowo.


 

 
Warszawskie Targi Książki 2016 Email21 maja grupa uczniów naszej szkoły wybrała się do stolicy na Warszawskie Targi Książki. Gościem specjalnym były Barcelona i Katalonia, natomiast honorowym Węgry. Uczniowie mieli szanse zobaczyć ofertę ponad 800 wydawnictw z 25 krajów. Była to również doskonała okazja do zakupu książek w obniżonych cenach oraz do  spotkania i otrzymania autografów od swoich ulubionych autorów, których nie zabrakło na Stadionie Narodowym, gdzie już po raz trzeci odbywa się to wydarzenie. 

 
Wycieczka do Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich

W poniedziałek 16 maja 2016 roku klasy 2C i 2D wybrały się na wycieczkę do Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Mieliśmy okazję dowiedzieć się czym charakteryzuje się park krajobrazowy, poznać różne gatunki drzew, a także ciekawostki  dotyczące tego miejsca. Odwiedziliśmy też cmentarz wojenny z czasów pierwszej wojny światowej. Z wycieczki wróciliśmy pełni wrażeń i bardzo zadowoleni.Dziękujemy Panu Profesorowi Józefowi Kurowskiemu  za  prezentację  pięknej przyrody oraz przedstawienie historii.

zapraszamy na film z wycieczki


 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 63