baner
Reinhold Messner, o Jerzym Kukuczce „Nie jesteś drugi. Jesteś wielki”. 
large small default
Co nowego u nas...

Witamy po wakacjach...Czas odpoczynku i zabawy z przyjaciółmi minął. Pozostały wspomnienia z górskich wycieczek, niezwykłych podróży, nadmorskich plaż... Teraz czeka na Was szkoła oraz nowe obowiązki i wyzwania. Z zapasem pozytywnej energii, kolejnymi postanowieniami wkraczamy w nowy rok szkolny 2010/2011.

Wszystkim, bez wyjątku, w  nadchodzącym roku szkolnym życzymy, dużo wytrwałości, sukcesów i wspaniałych przeżyć. Jednocześnie informujemy rodziców o zebraniach  które odbędą  6 września 2010 o godzinie 18.00, na  których wychowawcy udzielą  pełnych  informacji dotyczących  szkoły, ubezpieczeń i stypendiów dla uczniów.

 

 
PDF

         

 Zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011 w budynku naszego gimnazjum, które odbędzie się 1 września 2010: 

Klasy II i III godzina  10.00.

 Klasy I godzina 11.00 

W tym dniu będzie również przeprowadzony test z języka angielskiego dla klas I, mający na celu przydział uczniów do grup międzyoddziałowych uwzględniających stopień zaawansowania znajomości języka. Uczniów obowiązuje strój szkolny:

·        w klasach II i III marynarka z logo szkoły, biała bluzka lub koszula, granatowe lub czarne spodnie lub spódnica

·        uczniów klas I koszulka z logo szkoły, granatowe lub czarne spodnie lub spódnica.  

Dyrektor Publicznego Gimnazjum nr 22 

Anna Stelmasiak    

 

Informuję, że ze względu na problemy techniczne
zmieniliśmy adres konta poczty internetowej.
Obecny adres to:
 
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Prosimy jednocześnie o poinformowanie
wszystkich zainteresowanych
o naszym nowym adresie.
Dziękujemy
Pozdrawiamy

 
Email

 Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy 44 obozy sportowe      i   sportowo - rekreacyjne

Więcej…
 
PDF

Wakacje, wakacje - jagodowe dni, wesołe kolacje, kolorowe sny.....Jeśli mowa o wydarzeniach radosnych, do których się tęskni, na które się czeka, to chyba każdy przyzna, że z pewnością są to wakacje. Oto znów jesteśmy na finiszu! Dzisiaj pożegnaliśmy rok szkolny 2009/2010. Nadszedł czas podsumowań, refleksji, rozstań i radosnego podniecenia. Nasze gimnazjum może  poszczycić się wysokimi wynikami egzaminu gimnazjalnego. W części humanistycznej średnia szkoły wyniosła 34,47, matematyczno-przyrodniczej 31,72, również wysoki wynik uzyskali uczniowie na egzaminie z języków obcych. Wyniki egzaminu gimnazjalnego plasują nas w bardzo wysokiej staninie.111 uczniów zostało wyróżnionych świadectwem z "czerwonym paskiem". Patrz Prymusi Gimnazjum Zaszczytny tytuł Primus Inter Pares zdobyła Paulina Kaźmierczak z klasy III C (średnia ocen-5.40). Pożegnalną uroczystość uświetnił występ Marii Meli, która nie pierwszy zresztą raz, zachwyciła publiczność. Trzecioklasiści żegnali się ze swoimi nauczycielami, były łzy wzruszenia i obietnice rychłych odwiedzin.

 
Email
 Sukcesy chóru...24 kwietnia 2010r. przystąpiliśmy do XVI Przeglądu Piosenek o Łodzi w ramach cyklu "Łódzkie skrzydła”, organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Łodzi. Chór naszej szkoły (pod kierunkiem pani Agnieszki Kapczyńskiej)  wykonał dwie piosenki: "Ognistą kulę" i "Sambę o Pietrynie", Wyśpiewując tym samym II miejsce w tymże konkursie. Aleksandra Krystek (z kl. III c) oraz Marysia Mela (z kl. III c) zdobyły kolejno II i III miejsce w kategorii solistów. Gratulujemy zwycięzcom i pani Agnieszce !
 
<< Początek < Poprzednia 61 62 63 64 Następna > Ostatnie >>

Strona 61 z 64