baner
Reinhold Messner, o Jerzym Kukuczce „Nie jesteś drugi. Jesteś wielki”. 
large small default
Co nowego u nas...


 
 

 


Wreszcie rok szkolny 2016/2017 możemy uznać za zakończony. Nasi uczniowie z wielkim zaangażowaniem podejmowali różne wyzwania. Oczywiście najważniejszym było zdobywanie wiedzy i umiejętności z przedmiotów szkolnych, ale nie tylko. Mogą oni również pochwalić się wieloma osiągnięciami w olimpiadach i różnych konkursach: sportowych, artystycznych, językowych oraz przedmiotowych  -  więcej Sukcesy uczniów. Wielu gimnazjalistów angażowało się w rozmaite akcje, pracowało w kołach zainteresowań i rozwijało swoje pasje.
Spośród 488 uczniów aż
124 ukończyło rok szkolny świadectwem z wyróżnieniem (w tym 77 uczniów ze średnią 5 i powyżej  - więcej patrz Prymusi gimnazjum). Podczas uroczystego podsumowania uczniowie otrzymali świadectwa, dyplomy i nagrody. 
Nagroda Primus Inter Pares 
przypadła w tym roku Sebastianowi Zychowi, uczniowi klasy 3e za wybitne osiągnięcia w nauce (średnia – 5,78) i podejmowanie różnych twórczych działań na terenie naszej szkoły. Sebastian został laureatem interdyscyplinarnego konkursu "First Step to Success" .Dla trzecioklasistów dzień 23 czerwca to ostatni dzień w murach naszego gimnazjum. Od września rozpoczną naukę w wybranych przez siebie szkołach. Życzymy im wszystkim powodzenia i wielu sukcesów w dalszej drodze. Pozostałym naszym uczniom życzymy udanych wakacji, z radością powitamy ich z powrotem we wrześniu. Informacje na temat Zestawu podręczników, materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych do klasy II i III. Podręczniki uczniowie dostaną we wrześniu.

 
 Agata S klasa 3e

  
super_m_czerwiec_2017.PNG - 239.37 Kb
 
Email


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 65